Antwort Na co je dobrá Maderoterapie? Weitere Antworten – Kdy nechodit na Maderoterapii

Na co je dobrá Maderoterapie?
Zároveň je dobré vědět, kdy na maderoterapii nechodit. Předně, pokud se necítíte dobře a bojujete s nějakou nemocí, období menstruace není překážkou, ale muže být nekomfortní a rozproudí se více krev, při problémech s krevním tlakem nebo při pocitech vyčerpanosti.Maderoterapie je speciální masážní technika, která se provádí pomocí speciálně navržených dřevěných pomůcek. Maderoterpie je nejúčinnější při odstranění celulitidy a tukových usazenin v oblasti nohou, hýždí a bříška.12.900,- Kč – 690€

V ceně je osobní kurz 4-6-8 hodin, teoretická a praktická část, odborné skripta, certifikát k praxi maderoterapie, masážní válce, karty klienta, reklamní podklady pro rozjetí klientely pro maderoterapii.

Jak se provadi Maderoterapie : Masáž se provádí pomocí různě velkých dřevěných nástrojů – zvonů, jejichž velikost se dokáže přizpůsobit dané části (partii) těla. Tyto zvony vytvářejí podtlak, kterým lehce stimulují lymfu, dochází k urychlení látkové výměny, odvádění přebytečné vody, odpadních látek a toxinů z těla.

Jak dlouho vydrzi Maderoterapie

Výsledek po terapii vydrží až 2 roky. pro koho je a není vhodná Na madaroterapii mohou chodit ženy i muži všech věkových kategorií, kteří mají za cíl zhubnout, tvarovat postavu a zatočit s celulitidou. Působí také jako prevence onemocnění spojených s celulitidou.

Jak často chodit na Madero : Jak často by měl klient chodit na maderoterapii Obecně se doporučuje chodit alespoň 1x týdně, ale může se klidně i 2x týdně. V případě celotělové maderoterapie jsou výsledky viditelné po 10 návštěvách a v případě obličejové maderoterapie jsou výsledky viditelné již po 5 návštěvách.

Jak často by měl klient chodit na maderoterapii Obecně se doporučuje chodit alespoň 1x týdně, ale může se klidně i 2x týdně. V případě celotělové maderoterapie jsou výsledky viditelné po 10 návštěvách a v případě obličejové maderoterapie jsou výsledky viditelné již po 5 návštěvách.

Každá procedura u maderoterapie těla trvá přibližně 50 minut a významnější změny můžete pozorovat již od třetího sezení, i když lehkost nohou a odvodnění můžete pozorovat již po první proceduře.

Kdo může dělat Maderoterapii

Maderoterapie je pro všechny, ale terapeut musí být důkladně vyškolený a musí vědět, co a jak správně dělat klientovi, aby dosáhl požadovaných výsledků. Tento druh terapie nemá bolet, proto je velmi důležitá komunikace mezi klientem a terapeutem.Tajemství spočívá ve 4 speciálně navržených dřevěných prvcích určených pro Maderoterapii obličeje. Těmito dřevěnými prvky proškolená osoba stimuluje produkci elastinu a kolagenu, tím se zlepšuje krevní oběh, odstraňuje se tuk v obličeji a tím se zpevňuje a tonizuje pokožka.Před masáží

Přijďte s dostatečným časovým předstihem, ale nespěchejte. Vaše psychika tak bude klidnější a tělo lépe připravené. Na masáž nechoďte s plným žaludkem, doporučuje se alespoň hodinu před masáží nejíst. Nepijte alkoholické nápoje a neužívejte omamné látky.

Jak často maderoterapii opakovat

Pro nejlepší efekt doporučujeme kúru 10 ošetření. Rozestup mezi ošetřeními by měl být 2-3 dny. Doporučujeme masáž provádět opakovaně, ideálně 2x do týdne po dobu 3-4 týdnů, poté frekvenci návštěv snižovat (1x za týden, 1x za 2 týdny, 1x za měsíc).

Proč masírovat obličej : Masáž obličeje má za úkol tonizovat svaly a tím zpevnit a vytvarovat „problémové partie“ obličeje. Výsledkem vaší snahy bude nejen redukce vrásek, ale i rozjasnění pleti. Při masáži používejte konečky prstů a příliš netlačte, pleť obličeje je totiž choulostivější než pokožka zbytku těla.

Jak často provádět masáž obličeje : Důležitá je i pravidelnost, masáž byste si měli dopřát 2–3× týdně. Jelikož pleť se přes noc regeneruje, ideální čas na masáž je večer.

Co Nedelat po masáži

Po masáži si dopřejte lehký a vyvážený pokrm. Vyvarujte se těžkých a mastných jídel, protože odpočatému organismu mohou způsobit nepohodlí. Raději si dejte malé, ale kvalitní jídlo, nejlépe něco teplého. Víte, že váš organismus je po masáži zahřát, proto by bylo šokující poskytnout mu ledovou zmrzlinu.

KONTRAINDIKACE (KDY KLASICKOU MASÁŽ NEPROVÁDÍME)

při horečnatém, akutním zánětlivém a infekčním onemocnění a při podezření na ně na kůži postižené chorobným zánětem hnisavým nebo plísňovým. v místech čerstvého poranění a porušení celistvosti kůže. v místech křečových žil (varixů) a bércových vředů a u zánětů žil.KONTRAINDIKACE (KDY KLASICKOU MASÁŽ NEPROVÁDÍME)

při horečnatém, akutním zánětlivém a infekčním onemocnění a při podezření na ně na kůži postižené chorobným zánětem hnisavým nebo plísňovým. v místech čerstvého poranění a porušení celistvosti kůže. v místech křečových žil (varixů) a bércových vředů a u zánětů žil.

Co nedělat po masáži : Po masáží se vyhněte fyzické námaze a cvičení. Myslete na to, že vaše svaly jsou uvolněné, proto by prudký pohyb mohl způsobit zatuhnutí (v horších případech i zablokování páteře, buďte na sebe opatrní a dopřejte si odpočinek). I po masáži byste měli dostatečně pít.