Antwort Kolik je v ČR Antonínu? Weitere Antworten – Kolik je Horymírů v Česku

Kolik je v ČR Antonínu?

Horymír
Původ slovanský nebo keltský
Jméno v Česku
Četnost v Česku 160
Pořadí podle četnosti 855.

Například mezi lety 2006 až 2013 bylo pojmenováno pouze 13 dětí jako Adolf. Podobný vývoj se dá vysledovat i v České republice. Adolfů stále ubývá a dnes u nás má toto jméno kolem 2500 osob.Zadejte příjmení nebo jméno zjistěte jeho četnost

Obec s RP Počet Každý X-tý
Praha 1 1351691

Kolik je v Česku elišek : Příjmení Eliška je 36 408. nejčastější příjmení (každý 285 302. obyvatel).

Jaké je nejméně používané jméno v Česku

K nejméně používaným dívčím jménům se řadí Antonie, Bohuslava, Edita, Oldřiška nebo také Vilma a Vladěna. Mezi nejméně používaná jména v ČR se dle statistik ministerstva řadí Uršula, Regina, Svatava, Naděžda, Milena, Blažej, Věnceslav či Kazimír a jejich popularita stále ubývá.

Jaké je nejpopulárnější jméno v ČR : V Česku se v prvním měsíci roku 2019 narodilo více než devět tisíc dětí, nejvíce Elišek a Jakubů. Eliška zvítězila už popáté za sebou, Jakuba sesadil z pomyslného trůnu za posledních osm let jen jednou Jan. Na dalších místech pak byly Anna a Adéla, u chlapců Jan a Tomáš.

Jméno Josef má 211317 lidí, je na 6. místě a věkový průměr je 58 let.

Některé základní informace o tomto projektu: Zdrojem informací je veřejně dostupný seznam umístěný na stránkách MVČR. Zobrazené údaje zachycují stav v roce 2016. Databáze obsahuje 412 387 unikátních příjmení a 147 511 unikátních jmen.

Jak caste je jméno Eliška

Ženské křestní jméno Eliška nemá mužskou alternativu. Variantou jména je i Elsa, významově příbuzné je mu české jméno Alžběta nebo anglické Elisabeth. Domáckými podobami jména jsou Eli, Elis, Elza, Líza aj. Jméno Eliška se užívá i na Slovensku.V roce 2019 podle Českého statistického ústavu bylo nejoblíbenější jméno pro holčičku Eliška. Za ní se umístila Anna, třetí místo pak obsadila Adéla, čtvrté Tereza a první pětku uzavřela Sofie. Rodiče si oblíbili také jméno Ema, Nela nebo Laura.Vítězstvím v pomyslném žebříčku minimálně používaných jmen se pyšní již zmiňovaný Augustýn. Jak vyplývá ze statistiky Ministerstva vnitra, nositelů tohoto jména u nás žije jen 8. Následují Bonifácové (19), Apoleny (27), Havlové (28) a Saskie (39).

Nejdelší české příjmení je ženské, šestislovné a jde o kombinaci zřejmě španělského a českého příjmení: Martins Ferreira Pereira De Magalhaes Mandová. Nejdelší ženské jednoslovné příjmení má 25 znaků, mužské pak 24. Nejkratších, tedy dvoupísmenných příjmení, je celkem 67, mezi jinými Áč, Cé, Ok, Ng, Qi nebo Šé.

Jaký je nejdelší jméno na světě : Kim-Jong Sexy Glorious Beast Divine Dick Father Lovely Iron Man Even Unique Poh Un Winn Charlie Ghora Khaos Mehan Hansa Kimmy Humbero Uno Master Over Dance Shake Bouti Bepop Rocksteady Shredder Kung Ulf Road House Gilgamesh Flap Guy Theo Arse Hole Im Yoda Funky Boy Slam Duck Chuck Jorma Jukka Pekka Ryan Super Air Ooy …

Jaký je nejčastější jméno v Česku : V Česku se v prvním měsíci roku 2019 narodilo více než devět tisíc dětí, nejvíce Elišek a Jakubů. Eliška zvítězila už popáté za sebou, Jakuba sesadil z pomyslného trůnu za posledních osm let jen jednou Jan. Na dalších místech pak byly Anna a Adéla, u chlapců Jan a Tomáš.

Jaké je nejpopulárnější jméno

V Česku se v prvním měsíci roku 2019 narodilo více než devět tisíc dětí, nejvíce Elišek a Jakubů. Eliška zvítězila už popáté za sebou, Jakuba sesadil z pomyslného trůnu za posledních osm let jen jednou Jan. Na dalších místech pak byly Anna a Adéla, u chlapců Jan a Tomáš.

Některá slova jsou velmi krátká. Česká nejkratší slova jsou tahle: A (Jája a Pája) I (běžel i klopýtal)V češtině se obecně za nejdelší slovo považuje "nejneobhospodařovávatelnějšími". Ústav pro jazyk český ovšem upozorňuje, že mohou vzniknout i delší složeniny, jako například "nejzdevětadevadesáteronásobitelnějšími". To jsou však jazykové konstrukty, které se nepoužívají.

Jaká je nejdelší České slovo : V češtině se obecně za nejdelší slovo považuje "nejneobhospodařovávatelnějšími". Ústav pro jazyk český ovšem upozorňuje, že mohou vzniknout i delší složeniny, jako například "nejzdevětadevadesáteronásobitelnějšími". To jsou však jazykové konstrukty, které se nepoužívají.