Antwort Kdy otevira Karolína? Weitere Antworten – Kdy se otevírá Karolína

Kdy otevira Karolína?
PASÁŽE A OBCHODY

PO – NE 9:00 – 21:00 hod.Forum Nová Karolina je obchodní centrum fungující od roku 2012 v ostravské čtvrti Karolina. Ve třech podlažích s celkovou plochou 58 000 m² se nachází celkem 220 obchodů a 24 restaurací, kino a kavárny, pracuje zde přes 1000 lidí.dvojhalí, které bylo postupně vybudováno (první hala v roce 1907, druhá v roce 1927) v těsném sousedství rovněž dochované elektrárny z roku 1905 zřízené pro koksovnu Karolina. Oba památkově chráněné objekty byly dle návrhu architekta Josefa Pleskota v roce 2014 rekonstruovány na multifunkční centrum Trojhalí.

Kolik stála Forum Nová Karolina : Nemovitostní fond České spořitelny koupil za 5,4 miliardy korun ostravské obchodní centrum Forum Nová Karolina. Informovala o tom ve čtvrtek společnost CBRE, která spořitelnu při nákupu zastupovala. Podle CBRE jde o největší letošní transakci v segmentu maloobchodních prostor v Česku.

Kdy má svátek Karolínka

Karolína (někdy také krátce Karolina, Karolin) je ženské křestní jméno německého původu. Podle českého kalendáře má svátek 14. července.

Jak se říká Karoline : Karolína je ženským křestním jménem s mužským protějškem ve jménu Karel. Alternativami jsou i jména Karolina nebo Karla. Domáckými podobami jména jsou Kája, Karlička, Karlinka, Karolínka, Karolka, Karlunka, Karluška, také Lina či Linka.

Karolína
Původ germánský
Jméno v Česku
Četnost v Česku 36 997
Pořadí podle četnosti 76.


Ženské křestní jméno Karolína je protějškem mužského jména Karel. Obě jména i další varianty (Karolina, Karla) mají původ v němčině, potažmo latině. Jména pocházejí ze staroněmeckého slova "karlaz", které se překládá jako "svobodný muž".

Co je nejčastější jméno v ČR

V Česku se v prvním měsíci roku 2019 narodilo více než devět tisíc dětí, nejvíce Elišek a Jakubů. Eliška zvítězila už popáté za sebou, Jakuba sesadil z pomyslného trůnu za posledních osm let jen jednou Jan. Na dalších místech pak byly Anna a Adéla, u chlapců Jan a Tomáš.V roce 2019 podle Českého statistického ústavu bylo nejoblíbenější jméno pro holčičku Eliška. Za ní se umístila Anna, třetí místo pak obsadila Adéla, čtvrté Tereza a první pětku uzavřela Sofie. Rodiče si oblíbili také jméno Ema, Nela nebo Laura.Například mezi lety 2006 až 2013 bylo pojmenováno pouze 13 dětí jako Adolf. Podobný vývoj se dá vysledovat i v České republice. Adolfů stále ubývá a dnes u nás má toto jméno kolem 2500 osob.

V Česku se v prvním měsíci roku 2019 narodilo více než devět tisíc dětí, nejvíce Elišek a Jakubů. Eliška zvítězila už popáté za sebou, Jakuba sesadil z pomyslného trůnu za posledních osm let jen jednou Jan. Na dalších místech pak byly Anna a Adéla, u chlapců Jan a Tomáš.

Jaké jméno je nejméně používané : Vítězstvím v pomyslném žebříčku minimálně používaných jmen se pyšní již zmiňovaný Augustýn. Jak vyplývá ze statistiky Ministerstva vnitra, nositelů tohoto jména u nás žije jen 8. Následují Bonifácové (19), Apoleny (27), Havlové (28) a Saskie (39).

Kolik je Lenek v ČR :

Lenka
Původ řecký/hebrejský (zdrobnělina)
Jméno v Česku
Četnost v Česku 118 763
Pořadí podle četnosti 19.

Jaké je nejméně používané jméno v Česku

K nejméně používaným dívčím jménům se řadí Antonie, Bohuslava, Edita, Oldřiška nebo také Vilma a Vladěna. Mezi nejméně používaná jména v ČR se dle statistik ministerstva řadí Uršula, Regina, Svatava, Naděžda, Milena, Blažej, Věnceslav či Kazimír a jejich popularita stále ubývá.

V Česku se v prvním měsíci roku 2019 narodilo více než devět tisíc dětí, nejvíce Elišek a Jakubů. Eliška zvítězila už popáté za sebou, Jakuba sesadil z pomyslného trůnu za posledních osm let jen jednou Jan. Na dalších místech pak byly Anna a Adéla, u chlapců Jan a Tomáš.Lenka má svátek 21. února a původ jména je buď domácká varianta jména Helena nebo o zkrácenou verzi jména Magdalena. Doma jim často říkáme: Lena, Leňa, Lenča, Lenička, Lenuš, Lenuška, Lenďa, Lendula, Lendulka, Lendule, Leňule, Lenuša, Leninka, Lenčička a Lenčinka a tak dále.

Jak říkat Miluše : Domáckými mutacemi jména Miluše jsou Miluška, Milča, Míla, Milka, Milda, Miluš, Miluna, Milunka aj. Jméno se jako Milota užívá i na Slovensku. Milota je také srbochorvatskou variantou jména, spolu s verzemi Miljuša či Milina. Bulharská podoba jména je Miluša.